
Model LV Od Lucky Miner górnictwo sha-256 Algorytm z maksymalnym hashrate wynoszącym 7 TH/s dla poboru mocy 150W.
| codzienny | Miesięcznie | Rocznie | |
|---|---|---|---|
| Dochód | $ 0.25 | $ 7.62 | $ 91.38 |
| Energia elektryczna | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Zysk | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.79 |
| Algorytm | Hashrate | Konsumpcja | Wydajność | Rentowność |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Producent | Lucky Miner |
| Model | LV |
| Znany również jako | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Zwolnienie | May 2026 |
| Rozmiar | 200 x 128 x 70mm |
| waga | 1100g |
| Poziom hałasu | 40db |
| Wentylator(y) | 1 |
| Power | 150W |
| Interfejs | Ethernet / Wifi |
| temperatura | 5 - 45 °C |
| Wilgotność | 5 - 95 % |